(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО УКРАЇНУ
"ЗАХІДНА УКРАЇНА"

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙЗахідна Україна

ЛЬВІВ

ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ

ЦІКАВІ МІСЦЯ ЗАКАРПАТТЯ

ФЕСТИВАЛІ ЗАКАРПАТТЯ

КАРПАТИ

Величезна кількість унікальних природних, чудових і неповторних культурних та історико-архітектурних багатств України сконцентровано в Західній Україні. У даному розділі ми хочемо познайомити Вас з основними пам'ятками цього краю.

Західна УкраїнаЗахідна Україна займає відносно невелику частину території країни, але тут дивовижним чином компактно розмістилася величезна кількість цікавих місць.Розкішна природа схилів Карпатських гір, кришталево чисті озера, гірські річки, чисте повітря, просякнуте ароматом хвої і лісових трав, красиві водоспади, казкові печери і мінеральні джерела, що володіють цілющими властивостями, багатовікові фортеці, старовинні замки, середньовічні духовні святині.... Все це є лише малою частиною природних, архітектурних і культурних багатств Західної України, що постійно манить до себе тисячі туристів з усіх куточків світу.

Візитною карткою Західної України вважається Львів- це її справжній скарб і душа. Львів - незвичайне місто, яке одночасно вважається сучасним європейським і справжнім українським містом, що зберігає традиції та звичаї нашого народу. Кожна вуличка Львова просякнута споконвічним ренесансним духом, практично кожна споруда в цьому місті має свою захоплюючу і таємничу історію або легенду. Строкаті доглянуті квітники, старовинні будівлі, пофарбовані милі будиночки, вузькі вулички, які акуратно викладені бруківкою поряд з великою різноманітністю архітектурно-культурних пам'яток з часом все рано не втрачають свою актуальність і приваблюють все більше і більше туристів до Львова.Західна Україна

Неповторна чарівність і дух старовини витає в історичному центрі Львова, який на сьогоднішній день займає почесне місце в списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Цей статус Львову присвоїли за відмінно збереженінеперевершеної краси зразки європейської архітектури Середньовіччя - це старовинна Ратуша в центрі міста з оглядовим майданчиком, звідки відкривається чудовий вид на історичний центр Львова, Успенська церква, Вірменський кафедральний собор, Домініканський монастир, Собор Святого Юра і багато інших пам'яток. Особливе місце серед пам'ятних місць Львова займає Личаківський цвинтар, якому присвоєно статус історико-культурного заповідника. На території Личаківського некрополя зберігаються високохудожні пам'ятники, які по праву вважаються неперевершеними шедеврами архітектури.

На околицях Львова розташовуються кілька старовинних замків, з якими пов'язані важливі історичні події,- це Підгорецький, Олеський, Золочівський замки. Красу Західної України доповнюють також і інші фортеці і замки, що знаходяться у Кременці, Луцьку, Збаражі, Свіржі. Історія існування цих замків овіяна безліччю таємниць і містичних легенд , про що докладно можна буде дізнатися в описах кожної з даних пам'яток.

Західна Україна славиться також своїми незвичайними за тематикою музеями - Музей дзвонів у Луцьку, Музей-аптека і Музеї пива, шоколаду і сала у Львові, Музей писанки в Коломиї та інші. Таких експозицій не знайти в одному з музеїв світу .

Західна УкраїнаОстаннім часом величезну популярність набирає зимовий відпочинок в Карпатах. Найвідомішими курортами Закарпаття є Буковель, Драгобрат, Славське, Яремча, Плай, Ворохта. Кожен з цих курортів має різні за рівнем складності траси, підйомники, добре розвинену інфраструктуру, здатну задовольнити потреби і побажання найвимогливіших клієнтів. Весняно-літній період не менше привабливий для відпочинку в Карпатах, ніж зимовий. Це прекрасна можливість насолодитися красою природи в первозданному вигляді, оздоровитися душею і тілом, наповнитися новими силами та енергією. У теплий період року туристи воліють здійснювати піші та кінні прогулянки в гори, підкорювати неприступні карпатські вершини - Говерлу, Іван-Поп, Менчул та інші,сплави на байдарках по гірських річках, збір грибів, ягід, цілющих трав.

Завдяки наявності цілющих джерел, сприятливих кліматичних умов на території Західної України розташовано безліч санаторно-курортних і реабілітаційних центрів. Головними серед них вважаються Моршин та Трускавець, унікальні природні джерела яких володіють особливими чудодійними властивостями, ні трохи не поступаються знаменитим мінеральним водам Карлових вар. Діяльність цих курортів спрямована на лікування та профілактику захворювань травної та репродуктивної систем, опорно-рухового апарату, жовчовивідних шляхів і нормалізацію обміну речовин.

Погортавши трошки сторіночки історії Західної України, можна дізнатися, що цей регіон постійно переходив зі складу однієї країни в іншу (Литви, Польщі, Австро-Угорщини, Пруссії). І після того як Україна здобула незалежність, жителі Західної України, як ніхто інший цінують і оберігають цю свободу, дбайливо зберігають споконвічні традиції українського народу.

Закарпаття - це край вічної романтики, неповторної природної краси, унікальних звичаїв і традицій, гуцульського колориту, гостинності, тематичних фестивалів та фольклорних традицій. Побувавши хоча б раз у житті на Західній Україні, у кожного виникає непереборне бажання повертатися сюди знову і знову, щоб відкрити для себе нові багатства цієї неповторної частини України.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

статті про україну, цікава інформація про україну, опис екскурсійних об'єктів україни, видатні місця україни, памятки україни, екскурсії україною, тури україною, тури по україні, екскурсії по києву,озера україни, замки україни, опис екскурсій і турів україни, екскурсійні обєкти західної україни, статті про міста україни, опис міст україни, цікава інформація про західну україну.

witch.hand