(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ ТУРИ НА ВОЛИНЬ
СТАТТІ ПРО ВОЛИНЬ ТА ВОЛИНСЬКУ ОБЛАСТЬ

У багатьох туристів побутує думка, що туристична інфраструктура України обмежується Кримом і Карпатами, але це далеко не так. На всій території нашої країни, в кожному її регіоні є маса визначних пам'яток, культурно-історичних і природних пам'ятників, чудових місць відпочинку та багато іншого. Одним з найбільш привабливих регіонів України серед туристів є Волинь. Це древня земля, що розташовується в басейнах річок Західний Буг і Прип'ять.Шацькі озера на Волині

Згідно з однією з версій, назвуцьому регіону залишило одне із східнослов'янських племен, яке проживало у свій час у долинах даних річокі заснувало тут місто Велинь.

У багатьох народних та історичних піснях Волинь поетично називають блакитнооким краєм.Чому? Все дуже просто - на території Волинського краю розташовуються 220 озер різного походження, приблизно 130 річок, як великих, так і маленьких. Тут також є водно-болотні угіддя міжнародного значення - заплави річок Стохід та Прип'ять, а також відомі у всьому світі Шацькі озера.

Цей регіон має величезні ресурси для розвитку туристично-рекреаційної сфери: різноманітний ландшафт, густа водна мережа (ріки та озера), помірно-континентальний клімат, густі хвойні та змішані ліси, джерела мінеральних вод, родовища лікувально-торфових і сапропелевих грязей.Волынь

Чим може бути цікавий ще відпочинок на Волині? Це різноманітні екскурсії по історичних, культурних і архітектурних пам'ятках краю - рекреаційний комплекс «Шацькі озера», славне місто Берестечко, що досі зберігає спогади про козацькі часи, старовинний собор міста Володимира, замок Любарта, жіночий монастир в селі Зимне і багато інших не менш цікавихта мальовничих куточків.

Дізнатися більше про багату історичну спадщину Волині можна побувавши в музеї-заповіднику «Козацькі могили», який зберігає пам'ять про героїзм і подвиг козацького війська гетьмана Богдана Хмельницького; про розвиток дерев'яної архітектури та сільського господарства Вам розповість музей під відкритим небом у селі Рокині; дуже захоплюючим для Вас стане похід у Музей «Стара миза» (колишній маєток відомого композитора І. Стравінського, який написав всесвітньо відомі твори «Весна священна» і «Жар-птиця»), Волинський краєзнавчий музей і Музей Волинської ікони(тут зберігається величезна колекція живопису, виконана в релігійній тематиці, в тому числі і Чудотворна Ікона Холмської Богоматері ХІ століття, яка була головною святинею Галицько-Волинського князівства); музей славетної української поетеси Лесі Українки в селі Колодяжному і багато іншого.

Визначні місця на ВолиніКрім всього цього на Волині перебуває більше 150 унікальних архітектурних пам'яток. Культурне життя регіону досить активне і постійно розвивається. Щорічно тут проводяться різноманітні виставки-продажі робіт справжніх майстрів народних промислів, фестивалі «Поліське літо з фольклором», «На хвилях Світязя», «Оберіг», «Різдвяна містерія» і т.д.

Все вище перераховане - це лише мала частина доказів того, що поїздка на Волинь повинна бути включена в плани кожного туриста, який подорожує по прекрасним куточкам України!  

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по волині, тури на волинь, тури по україні, тури в шацьк, волинь тур, туроператор по волині, тури на шацькі озера, екскурсії по волині і волинській області, тур по волині на вихідні, поїздка в україну, поїздка на волинь, що побачити на волині, цікаві тури по волині, тур по луцьку, тур по волині для іноземців, відпочинок на волині, де відпочити на волині, тури вихідного дня на волинь.

witch.hand