(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ ТУРИ В ОДЕСУ
СТАТТІ ПРО ОДЕСУ ТА ОДЕСЬКУ ОБЛАСТЬ

 

   «Города, конечно, есть везде, каждый город чем-нибудь известен»…Як популярна ця пісенька в Одесі, її знає кожен одесит ще зі шкільної парти. Тільки через скромність ми не будемо продовжувати рядки цієї пісні. І чим тільки не відома на весь світ Одеса. Шановні, якщо ви хоч трішки знаєте толк у відпочинку і естетичному задоволенны, ні в якому разі не втрачайте момент насолодитися красою цього дивовижного міста.
Якщо людина випадково потрапить в Одесу, вийде на перон одеського вокзалу або, не дай Бог, потрапить у зал очікування аеропорту, вона просто неодмінно потисне плечима і запитає: «Ну?! І де ж вона, ця ваша Одеса? ». І тут же отримає відповідь від поруч пробігавшого одесита, що цитує великого класика А. Де Сент-Екзюпері: «Все не так просто, любий! Головне - це те, чого не побачиш очима! ». І він абсолютно правий, адже Одесу потрібно не тільки бачити, її треба вдихати, обмацувати, чути, пробувати на смак.

Одеса - це приголомшливе місто з унікальною, захоплюючою і яскравою історією. Воно настільки колоритне, багатогранне і цікаве завжди як гостям міста, так і його корінним жителям. Одеса - це не аеропорт і не вокзал, і навіть не Дерибасівська або Приморський бульвар - вірніше не тільки вони. Одеса - це на рідкість доброзичливі і цікаві місцеві жителі, які на перше прохання залишать всі свої справи і проведуть для приїжджого незабутню екскурсію по місту. Вся Одеса дихає повітрям, переповненим неймовірними веселими одеськими історіями, іскрометним гумором, блискучими і гострими фразами, анекдотами, сміливою пресою, хуліганськими піснями. Запевняємо Вас - одного погляду з перону на це місто недостатньо. Тільки після того, як ви дізнаєтеся хоч невелику частину його краси, таємниць, історії, зрозумієте, що міста, і справді, є скрізь, але такого, як Одеса - «не знайти ніде і ніколи».

Хочете дізнатися, що саме приваблює тисячі туристів з усього світу приїхати до Одеси? Відповісти на це питання не просто, адже чого тільки не сказати про це місто! «Перлина біля моря», «Південна Пальміра» ... Одеса - це величезний культурний центр України, це сучасне європейське місто, що зберігає в собі багату історію, багато таємниць. Одеса - чудове курортне місто, де розташувалося безліч турбаз і санаторіїв.

Це місто легко здивує навіть самого прискіпливого й вимогливого туриста. Любителям історії і старовини стануть цікавими численні музеї, відомі пам'ятники архітектури, колекції великих людей. Сучасний центр міста навіть вдень зможе здивувати шанувальників галасливого міського життя колоритними дійствами неординарних одеситів. Тут можна отримати незабутнє естетичне задоволення. Не можна не згадати і про прибережній місці розташуванні Одеси, завдяки якому в Одесі є безліч мальовничих піщаних пляжів. Сонячна Аркадія завжди рада зустрічати нових гостей, і завдяки різноманітності культурних місць тут кожен зможе отримати незабутній відпочинок.

Перераховувати пам'ятки Одеси можна дуже довго. Це відома всім вулиця Дерибасівська, Потьомкінські сходи, Воронцовський палац, Плоский будинок, Тещин міст, пам'ятник засновнику міста Дюку Рішельє, легендарна Молдаванка, Привоз, знамениті катакомби .... Простіше сказати, що Одеса - вже сама по собі є визначною пам'яткою. Практично кожна будівля в центральній частині Одеси - це пам'ятка архітектури.
Захоплюючі екскурсії по Одесі відкриють перед Вами історичне і кримінальне минуле цього славного міста, ознайомлять з відомими Одеськими катакомбами, районами Молдаванка, Пересип, Одеський Привоз, розкажуть про таких відомих злочинних особистостях як Мішка Япончик, Сонька «Золота Ручка» і багатьох інших.

Деякі говорять, що «розумом Одесу не зрозуміти, в Одесу можна тільки вірити!». Але найкраще - відвідати її і побачити на власні очі все це.

Рекомендуємо кожному зануритися в той воістину дивовижний світ неповторного міста Одеса, який не залишить байдужим нікого і назавжди збереже у Вашій пам'яті теплі спогади про подорож до Південної Пальміри.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

 

тури в Одесу, тури по Україні, стаття про одессу, пам'ятки одеси, екскурсія в одессу, тур до Одеси з києва, опис одеси, цікава інформація про одессу, відомі місця одеси, що подивитися в одесі, екскурсії по Одесі, палаци і пам'ятники архітектури Одеси., Дерибасівська і Потьомкінські сходи в одесі, одеський привіз, чому варто відвідати одессу.

witch.hand