(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 


З ЦИКЛУ ЕКСКУРСІЇ ПО УКРАЇНІ
СТАТТЯ "ДЕНДРОПАРКИ УКРАЇНИ"

Дендропарки України

Умань, дендропарк Софіївка дендропарк Софіївка, ангел Умань, дендропарк Софіївка

Умань, дендропарк "Софіївка"

Ми пропонуємо зробити захоплюючу поїздку в Софіївський парк, який знаходиться в старовинному місті Умань Черкаської області і є прекрасним творінням геніїв садово-паркового мистецтва кінця XVIII - початку XIX століть.

Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу більше 170 гектарів і є зразком пейзажно-паркової композиції води, землі, архітектурних споруд і скульптур. Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайно, поетично і прекрасно. Тут Ви знайдете англійський парк, де зібрана багата колекціяСофіївський державний дендрологічний заповідник в Умані рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів. Ви будете зачаровані дивовижними пейзажами, численними фонтанами, штучними гротами та вишуканими скульптурами античних богів і богинь.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ "СОФІЙВКА"
Створення уманського Парку «Софіївка» відбулося у 1796 році.
Польський магнат Станіслав Потоцький, на той час був власником міста Умані. Своїй коханій дружині Потоцький зробив подарунок до дня її народження у травні 1802 року - унікальний ландшафтний парк, і назвав на її честь "Софія".

Відомий інженер Людвіг Метцель (поляк) став автором проекту і керівником будівництва парку, а всі роботи в парку виконували кріпосні роду Потоцьких. Хто б міг знати в той час, що їх руками створюється унікальний туристичний об'єкт України.

Парк був зведений практично на голій і порожній місцевості, по якій протікала річка Кам'янка. Гранітні береги Кам'янки - стали чудовою основою нового шедевру паркового мистецтва України. Під час створення ланшафту парку - інженер дуже вдало використовував рельєф, без заздалегідь вигаданою плану. У ході робіт були висаджені місцеві та екзотичні кущі й дерева, багато з них були подаровані Потоцьким з родових паркових колекцій друзів та знайомих. Також були зведені перші архітектурні споруди парку, встановлені скульптури та альтанки. Перевага у д
екскурсія в уманьекоруванні була віддана античному стилю, який на той час вважався дуже модним.

Основний орнамент парку проходить по руслу Кам'янки, там був створений цілий каскад басейнів і ставків: Самий верхній - більше 8 га, а нижній - 1,5 га., В парку створено багато водоспадів, один з них досягає висоти 14 метрів. Встановлені шлюзи, водні каскади, і звичайно підземна річка Ахеронт довжиною 224 м.

В додачу до всього уманський парк "СОФІЇВКА" прикрашають Левкадська і Тарпейська скелі, грот "Венери", грот «Горішок», грот «Страху і сумнівів».
Два павільйона "Флори" і "Рожевий". Величезна безліч альтанок, скульптур і просто гарних місць для закоханих.

Використовуючи поєднання різних порід дерев з річками і ставками, встановлюючи гармонійні переходи і скелясті каскади, були створені приголомшливі перспективи різних планів - Англійський парк, Головна алея, Єлісейські поля та інші.
Багато поетів та письменників оспівували парк у своїх творах.
Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами. 

Після захоплюючої екскурсійної програми Ви зможете покататися на човні підземною річкою Ахеронт (місткість - 25 чоловік). Також у Вас буде можливість покататися по озеру на кораблику. Прогулянка на електромобілях (місткість 8-10 чоловік), а також в оригінальних каретах (місткість до 5 чоловік) завершить Вашу дивовижну прогулянку.

Відправлення на екскурсію до Умані можемо почати 8:00 ранку. За 2-3 години ми зможемо доїхати до Умані. Екскурсійна програма та розваги за часом займуть близько 4 годин. Біля парку є ресторан, в якому Ви зможете перекусити після екскурсії по парку. Підкріпившись, Ви зможете на комфортабельному автобусі повернутися до Києва.

Тур в дендропарк "Софіївку":
Умань - дендропарк "Софіївка"

Біла Церква, дендропарк Олександрія дендропарк Олександрія, либідь Біла Церква, дендропарк Олександрія

 Біла Церква, дендропарк "Олександрія"

Безпосередньо саме місто Біла Церква було засноване Ярославом Мудрим і спочатку було назване його християнським іменем Юріїв. Пізніше, місто стали називати Білою Церквою. Вважається, що ця назва пішла з давніх часів, так як саме тут вперше стали штукатурити і білити церкви.Біла Церква, дендропарк Олександрія, китайський міст

Як стверджують путівники, головною визначною пам’яткою міста є старовинна садиба польських магнатів Браницьких, з величезним дендропарком Олександрія. Саме тому, ми пропонуємо Вам - особисто в цьому переконатися. Так як, безсумніву, подивитися там, є на що, і є де прогулятися.

І так Олександрія ... Наприкінці XVIII століття польський король Станіслав Август подарував місто Біла Церква великому гетьману Польщі Ксаверію Браницькому. Незабаром дружиною гетьмана стала улюблена камер-фрейліна імператриці Катерини ІІ, племінниця князя Потьомкіна, Олександра Енгельгард. І ось на своїх землях, на березі річки Рось, графиня вирішила побудувати вишуканий і модний, на ті часи парк. Як наслідування паркам тодішнього Петербургу ...

Автор Салюк Юлія

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

екскурсія до уманю, екскурсії в софіївку з києва, екскурсії по Україні, екскурсії в Умань з києва, екскурсії з києва в умань, екскурсії по Україні на однин день, екскурсії дендропарки України, екскурсії дендропарки, екскурсії по Україні одноденні, екскурсії по Україні ціни, одноденні екскурсії по Україні, екскурсії по Україні з києва, автобусні екскурсії по Україні, екскурсії вихідного дня по Україніекскурсії в Олександрію, екскурсія в білу церкву, екскурсія в дендропарк Олександрія, цікаві екскурсії по Україні, екскурсії по Україні з києва, одноденні екскурсії з києва, одноденна екскурсія по Україні.

witch.hand