(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КАЛЕНДАР НАЙЦІКАВІШИХ ЗАХОДІВ В УКРАЇНІ
НА ВЕРЕСЕНЬ 2017


ВЕРЕСЕНЬ 2017 не за горами. Тому пропонуємо до нього правильно підготуватися, адже доведеться багато їздити, багато їсти і багато пити. А це все потребує не аби якої фізичної міцності, та й бюджет для вояжів слід підготувати завчасно. Важкий місяць вересень в Україні для талії, але є шанс всього за два дні «струсити» з себе все наїдене – просто треба прийняти активну участь в GoverlaRace.
Хто залишиться після забігу на Говерлу більше живим ніж мертвим, вже у жовтні почне святкувати День Чернівців, Свято Усіх Святих, політає на повітряних кулях та зробить ще багато чого цікавенького, про що згодом.

Отож, плануємо ВЕРЕСЕНЬ:                   

     
 
09/09 Фестиваль дерунів у Коростені.
Це не просто дійство, під час якого можна скуштувати всі види дерунів, які тільки можна собі уявити. Це - справжнє свято. Тут на Вас чекають гарячі дерунчики з м’ясом, грибами, капустою, сметанкою, шкварками, огірочками і, навіть, варенням. Не забудьте сфотографуватися біля великого деруна і посмакувати драниками, які насмажить сам мер міста Коростеня.

У рамках нашого туру  
«Фестиваль дерунів» 

     
 
09-10/09
Фестиваль «Борщівська вишиванка».
Якщо Ви не встигли поласувати справжнім полтавським борщем з галушками у серпні, не панікуйте, бо у вас буде чудова нагода зробити це у вересні. Щоправда, борщик буде вже не полтавським, а тернопільським. Отже, встигнете і на деруни до Коростеня, і на борщ у Борщів.

У рамках нашого туру  
«Файне місто Тернопіль»

     
 
15-18/09 Фестиваль «Варишське пиво» (м. Мукачеве).
Карпати у вересні, як і Закарпаття – це не просто цікаві місця для відвідування, а об’єкти типу 
«must see». В цьому нема нічого дивного, бо тут ДУЖЕ гарно, кольорово, вже не спекотно, але все ще тепло. А фестивалів тут скільки у вересні! Встигай тільки переїздити з одного селища в інше та їсти, пити, куштувати… Так, 03.09 вас чекає смачнюча бринза у Рахові у самих різних видах, і з самими різними смаками. Фестиваль «Гуцульска бринза» стартує 03.09. А потім треба встигнути в Мукачеве на «Варишське пиво», наливати яке будуть 15-18.09. 

У рамках нашого туру  
«Смачне Закарпаття» 

     
  22-24/09 Фестиваль кави (м. Львів).
Обов'язково потрібно відвідати Львів, який у вересні по-особливому затишний. Туристів вже набагато менше, і у Вас буде унікальна можливість спокійно, без товкотнечі, прогулятися красивими вуличками, попити кави у затишних місцевих кав’ярнях. До речі, про каву! На вас чекає Кавовий Фестиваль!

У рамках нашого туру  
«Львівська симфонія»
     
  22-24/09 День міста Ужгорода («столиці» Закарпатської області).
Свято пройде в цьому році масштабно та з розмахом. Отже, запрошуємо до Ужгорода 22-24.09.

У рамках нашого туру  
«Кельтський шлях» 
     
 
23-24/09
всеукраїнський фестиваль «Країна Кобзарів».
У Сорочинцях ярмарок відгуляли, а тепер і про предків згадати не зайве. Запрошуємо до «Країни Кобзарів», всеукраїнського фестивалю.
І наші експерти радять до Кобзарів завітати 23-го вересня.

У рамках туру  
«Полтавські родзинки» )


     
  24/09 «5-тий фестиваль національної кухні» (м. Луцьк) .
І тут знову: вареники, галушки, борщі, сало, бограш, куліш, банош…І все свіженьке, як то кажуть - «з печі та до столу».

У рамках туру  
«Пісня Волині» 
     
  30/09 Goverla Race 2017.

У рамках нашого туру  
«Файні Карпати» 
     
  У період з 1/09 по 30/09.
Для романтиків свої «парадні брами» відчиняють всі парки України, починаючи з Софіївки (Умань), «Олександрії» (Біла Церква), Буки (Сквира). А ще, дуже гарно в перший місяць осені в Заліссі, Міжріченському парку, на берегах річки Тікич.

Дивіться Екскурсії по Україні
     
 
Вересень

На берегах величного Світязя стало вже спокійніше, бо туристів поменшало, отже, ви зможете відпочити майже по-королівськи. До речі, у тунелі кохання, який знаходиться неподалік, можна буде зробити не просто гарні фото, а «убойні», такі, які не вдаються, а ні влітку, а ні взимку.

У рамках нашого туру  
«Пісня Волині» 


     

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

witch.hand