(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 
Текущая страница: 2
Всего страниц: 49      Всего записей: 484
Ирина
Плюс - красота Закарпатья. Минусы - маршрутка вместо туристического автобуса. Не было ремней безопасности, места катастрофически мало, у четырёх сидений сзади не откидывались спинки, а окон НЕ БЫЛО ВООБЩЕ! И это в экскурсионном туре. Было два ночных длительных переезда, очень много переездов днем, вынести всё это в обычной маршрутке даже здоровому человеку очень тяжело, а в туре были довольно таки взрослые люди и ребёнок, который ночью плакал потому что не было куди пристроить ноги. И вишенка на торте: водитель в таком длительном туре был всего ОДИН!!! Он устал до такой степени, что на обратной дороге всю ночь засыпал за рулём. И только благодаря его опыту и быстрой реакции вся группа до сих пор жива. Организаторы тура, это на вашей совести, это вы, вы, а не водитель чуть не отправили на тот свет 20 человек. Вы должны знать нормы перевозки туристов и санитарные требования к транспорту! П.С. В Качестве компенсации ангатрэвэл предлагает скидку 10 % на следующий их тур. То есть если я покупаю тур стоимостью 400 грн, мне делают скидку 40 грн. В такую вот сумму эта контора оценила жизни своих клиентов.
2017-09-04 20:46
Valeria
Хочу поделиться впечатлениями тура Файни Карпаты, 23-28 августа. Плюсы 1-комфортабельный автобус 2 отличные водители 3 интересная программа тура 4 к проживанию как таковому жалоб нет 5 приятный хозяин, вкусная еда, особенно блинчики перед Говерлой! 6 Организация похода на Говерлу, ранний выезд, отличный гид Василь, шампанское на Говерле, сильные эмоции!! 7 Очень хорошие и добрые сопровождающие, Алена и Сергей, отдельное спасибо! Минусы 1- Ясиня - оочень маленький поселок. Выйти погулять фактически негде. Хотелось бы вечером после ужина почувствовать карпатский колорит, зайти в какую-то колыбу, что то в гуцульском стиле, попить карпатского вина. Вина в усадьбе не предлагали, даже за плату. 2 Солотвино - по сути место уникальное, но инфраструктура оставляет желать лучшего. это конечно невина Анга тревел, но на заметку 3 Поездка в Буковель - слишком мало времени на осмотр, охватить все невозможно за 2 часа! 4 Центр Яремче и Ворохту не увидели, только рынок Яремче. как мне кажется, достаточно было двух предыдущих рынков 5 Ресторан Зелений Гай- оставляет желать лучшего. очень плохое медленное обслуживание. официанты не старались. Блюда неособо большие и вкусные. След раз может выбрать какую то более уютную карпатскую колыбу в центре Яремче?
2017-08-29 22:29
Маріна
Велике дякую за такий класний тур "ФАЙНІ КАРПАТИ ",який відбувся 17.08-21.08.Я така задоволена!!!!Дякую Сергію і його помічниці Юлі!!!!
2017-08-29 21:54
Дарія
«Після Волині» 24–27.08.2017. Хороший тур. Шкода, що інфраструктура нульова. Пансіонат «Шацькі озера» — жах. Навіть описувати не варто. Але місце гарне, гаряча вода є. Харчування в турі — їстівне. Роль адміна Олени не зрозуміла навіть їй. Не може зв’язати двох слів, нудна й непрофесійна. На кордоні склала неправильний список туристів, і фірма могла б влетіти на солідний штраф. Біля Тунелю кохання попросила далеко не заходити, «бо там усе однакове, тож немає чого дивитися». Геній реклами! Добре, що її майже повністю замінювала екскурсовод Мирослава — жінка кмітлива, досвідчена, енергійна. Багато знає, любить свою роботу. І хоч не всі її розповіді цікаві, а іноді історично сумнівні, в цілому враження позитивне. Водій Олександр компетентний, ввічливий. Що неприємно: коли вже були в дорозі, автобус повернули в Київ, щоб забрати 2 жінок, які спізнилися і не відповідали на дзвінки. В результаті провели в автобусі зайвих 1–1,5 год, втратили весь ранок, який можна було б провести на природі, і не відпочили після нічного переїзду. Замість того, щоб вибачитись перед групою, Олена від імені компанії вибачалася перед отими двома. Вибачте, але це нечувано. За несвоєчасне прибуття до пункту відправлення відповідальність несе пасажир, а не перевізник. Ви ж не хотіли галасу і поставили інтереси 2 безвідповідальних туристів вище за права решти 22, у яких із плануванням проблем не виявилось. Це відверта неповага. Так званий «пікнік» — насправді міні-гулянка з горілкою і вульгарненькою «розважальною» програмою в їдальні. На любителя. Найбільше сподобалася екскурсія в Білорусь. Дякую, що на зворотному шляху показали нам Брестську фортецю, хоч у програмі її не було. Приємно. Деякі об’єкти екскурсійної програми я б замінила, але це суб’єктивно. Загалом емоції і враження позитивні. Рекомендую! Хотілося б подякувати за те, що організовуєте тури по Україні. Було б добре, якби цей напрямок і надалі розвивався в нашій країні разом із туристичною інфраструктурою.
2017-08-29 21:41
Ярослава
Про "Файні карпати" 23.08-27.08.17.Про хороше:Дуже дякую компанії "Anga Travel" за чудову поїздку, менеджерам-за комунікабельність.Окрема подяка водіям, які супер професіонали своєї справи, дуже вміло керували двоповерховим автобусом. Також хочу подякувати адміністратору Альоні за ввічливість та всіляку допомогу, виразити глибоку вдячність Гіду Мирославу за його неймовірні розповіді та вміння зацікавити, а також його дружині Терезі, в якої ми проживали, за чудовий прийом та неймовірно смачну їжу. Спочатку думала, що найкращий відгук залишу про керівн.групи-Сергія але в останній день змінила свою думку. За перші два дні претензій до нього не було, дякували за підйом на Говерлу та інше. Про неприємне: Третій день подорожі несподівано почався з неприємної різкої промови Сергія про запізнення частини групи (це неприпустимо) чим всім зіпсував настрій на цілий день (жодна програма не варта такого відношення), далі кожна зупинка супроводжувалась підгоном:"бігом,швидше і т.д." Тепер про ситуацію з сумочкою:(пише одна з"маши-растєряши,яка не вклонилась Анні,не вибачилась((.не вважаю за потрібне, так як, я теж жертва поспіху і за своє РОЗПЛАТИЛАСЬ,а коли вас чекала, не потребувала вибачень).Коли ми прийшли в "Перевернуту хату",розрахувавши свій час, у нас було 10 хв. і тільки-но ми зайшли, зробили 2 знімки, забіг Сергій і почав нас всіх виганяти:"все досить, їдемо"звичайно в поспіху сумку ми і забули(з документами та грішми)(щоб всі розуміли, я ніколи нічого не забувала до цього часу), біля автобуса ми ще почекали пару хвилин, так як цілком нормально, що хтось щось ще десь купував, і коли ми від’їхали, я згадала про сумку. Доречі ситуацію"розрулив" Мирослав (І поправочка-чекали ми хв. 20-25,а не 40-АННА).На бонусну програму ми не поїхали,звісно ж ЧЕРЕЗ НАС, Сергій 100 разів закцентував на цьому увагу, ЗАТЕ кафе "Зелений гай"де ми чекали 1,5 год. з кошмарним обслуговув-м і їжею(гострючим "бограчем")це НОРМАЛЬНО?! За цей час ми 15 разів могли б з’їздити на ту програму!
2017-08-29 17:52
Ирина
Ездили в тур "Файні карпати" 23.08-27.08.17. Что не понравилось: 1. В Солотвино с нас взяли по 50грн за вход на базу отдыха, хотя я уточняла у администраторов какие будут доп. расходы, об этом никто не предупредил. Возмутило то, что на этой самой базе было очень грязно, что в раздевалках, что в туалетах. Вообщем в Солотвино можно было и не ехать. 2. Ресторан "Зелений гай". Около 1,5 часа ждали свой заказ, хотя руководитель группы заранее собрал заказы и передал администратору ресторана. Обещали большие и сытные порции, но мы с мужем остались голодные, заплатив за это удовольствие 210грн. Если кто поедет в этот тур, мой Вам совет, идите сразу в магазины возле рынка и покупайте себе еду там, сохраните драгоценное время. Что понравилось: 1. Конечно же это поход на Говерлу, то ради чего собственно ехали. Жутко устали, но положительных эмоций масса. 2. Большое спасибо хозяевам гостиницы "Солнечное" (у Славика) за гостеприимство и за вкусную и сытную еду. Отдельно хочется выделить руководителя группы Сергея. Он делал все возможное, чтобы этот тур был для нас комфортным.
2017-08-29 14:54
Анна
Тур "файные карпаты" 23.08-27.08 Все начиналось хорошо, не считая что автобус был двухэтажный и наши места были 1-2на втором этаже и ноги поставить просто не куда было вообще, группа была 65чел. Места в автобусе добавлены, чтобы больше людей разместить.Но это ладно-10часов езды можно пережить.Кое как доехали-разместили в мини отель " славита " номера отличные,чистые расположение отеля удобное. Первый, второй день все нормально. Последний! Это нечто. Во первых: не вовремя подали завтрак в отеле, его подали в 9.10(в 9.30 мы должны были сидеть уже в автобусе) естественно мы опоздали ко времени сбору на 10минут, за что были отчитаны руководителем причем очень резко перед всей группой(причем нас было где-то чел16) проживающих в этом отеле. Но при этом на одной из остановок две девочки "маши-растеряши"забыли сумку с деньгами и вся группа вынуждена была потерять минут 40, чтобы эту сумку им привезли, и в итоге не последовало даже "извините"Но самое "интересное"это кафе "зеленый гай"разрекламированное руководитель и обещание больших порций и вкусных блюд.Ждали эти блюда 1.5часа, еда обычная, порции самые обычные как в любом кафе. Жалко было времени, которое в этих турах очень ценное.Но по истечении часа после еды началось самое не приятно- рвота. Это было до того как сели в автоб выехали уже в Киев, естественно в автобусе она повторилась раза 4 еще! Утром не вовремя поданый завтрак скорее всего послужил еще и отравлением, которое длилось 2 суток. На утро по приезду в Киев вызывали скорую. Девочка проживающая с нами в этом отеле точно так же рвала в то же время, что и я прямо в автобусе.Кроме еды в отеле и ресторане вместе с группой я больше ничего и нигде не ела и тем более не пила алкоголь.Дочку мою тошнило, но обошлось без рвоты к счастью.Здесь должна сказать спасибо руководителю Сергею за помощь и поддержку. Было видно, что он переживал. Я понимаю, что был праздник много людей, сложно организовать все четко и без сбоев. Но последний день подпортил очень сильно.
2017-08-28 16:34
Людмила
Очень довольна!!!была на экскурсии в Каменец Подольске с посещением Черновцы и Бакота с21.08 по 25.08организовано все на очень хорошем уровне!!!особое спасибо Ларисе!очень профессиональная и очень тактична!!!редкое сочетание в наша время!буду рекомендовать друзьям!!!
2017-08-27 10:37
Natalia
Не дивлячись на те, що ця сторінка призначена для написання відгуків з боку туристів, я дозволю собі "вклинитися" як адмін.групи (групи, що тільки но повернулася з Бузького Гарду). Шановні туристи, які були в цій подорожі, я вам усім дуже дякую за те, що ви були з нами, що обрали нашу компані і за те, що саме завдяки вам, вашому позитиву, вашій класній аурі і вашій організованості ми гарно провели час і побачили все, що запланували, виконали всю екскурсійну програму і навіть трішечки більше. Дякую! Без вас, шановні туристи, такого класного туру не склалося б. Сподіваюся, вам теж наша подорож сподобалася. З повагою, Ваш адмін Наталія.
2017-08-26 10:14
Анна
Ми дякуємо компанії Anga Travel за прекрасно організований тур "Тиждень в Карпатах " . Наша група із 17 чоловік під керівництвом адміністратора - гіда Максима і водія Віталія в повній безпеці цілий тиждень . Кожна наша подорож була гарно спланована . Жили ми в прекрасних садибах , біля гір , в смт Ясіня і Верховина . Відвідали найцікавіші місця в Карпатах . Познайомилися з життям та побутом гуцулів . Піднялися на полонину Шису та гору Говерлу . Купалися в теплих водах та гірських річках . Пили мінеральну та джерельну воду . Милувалися краєвидами Ясіня , Солотино , Кваси , Рахів , Буковель , Ворохта , Верховина , Яремче , Коломия . Відвідали найцікавіші музеї . Слухали дуже цікаві історії від Максима та екскурсоводів : Василя , Анни , Андрія . В цілому тур дуже цікавий , насичений і рухливий . Рекомендуємо дітям від 10-12 років та дорослим з гарною фізичною формою . З нашим гідом Максимом можете відправляти і самих дітей і бути спокійними , що ваші діти будуть у повній безпеці і надійних руках . Окрема подяка Максиму . Завдяки його підтримці , турботі та хвилюванні , рекомендаційно ми відпочили на всі 100%!!!! . Кожний день був чудовий і незабутнім .У нас залишилися гарні згадки , яскраві фото . Подорожуйте з гідом Максимом і компанією Anga Travel - надійно , цікаво , безпечно !!!
2017-08-24 12:45
Текущая страница: 2
Всего страниц: 49      Всего записей: 484
witch.hand